Make your own free website on Tripod.com
ş

a

m

p

i

y

o

n

 

ş

a

m

p

i

y

o

n

 

ş

a

m

p

i

y

o

n

 

ş

a

m

p

i

y

o

n

 

ş

a

m

p

i

y

o

n

 

ş

a

m

p

i

y

o

n

 

ş

a

m

p

i

y

o

n

 

ş

a

m

p

i

y

o

n

 

ş

a

m

p

i

y

o

n

 

ş

a

m

p

i

y

o

n

 

ŞENOBA’NIN GURURU

ŞAMPİYON OKULUMUZ

(Filenin Aslanları)

 

                  Beldemizin gurur kaynağı olan Şenoba Şehitler İlköğretim Okulu başarıya doymuyor. Beldemizde ve ilçemizde birçok şampiyonluğu bulunan okulumuz, şimdide il birincisi olarak bizleri gururlandırmıştır. Şırnak ili genelinde yapılan ilköğretim okulları arasında yapılan Voleybol Müsabakalarında, Şırnak Şampiyonu olarak, Türkiye Şampiyonası Çeyrek final maçlarına katılmaya hak kazanan okulumuz 22–25 Şubat 2007 tarihleri arasında Şanlıurfa’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası Çeyrek Final Maçlarında Şırnak ilini temsil edecek.

                 

                  Okul Müdürü Bahtiyar ÇELİK; "Tüm öğrencilerimizle gurur duyuyoruz, öğrencilerimiz kısıtlı imkânlarla büyük başarı elde etmiştir, bu başarı çalışma ve azmin sonucudur. Bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Şimdi sorumluluğumuz bir kat daha arttı. İl de yapılan müsabakalarda okulumuzu, beldemizi ve ilçemizi temsil ediyorduk, şimdi ise bunların yanında Şırnak ilini temsil edeceğiz. Bunun için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz, dedi. Bir belde okulu olarak kısıtlı imkânlarla başarıya ulaştıklarını söyleyen Bahtiyar ÇELİK, amacımız Öğrencilere Sporu sevdirerek Sporun güzelliklerini yaşamak, aynı zamanda Şenoba’yı, Uludere’yi ve Şırnak ilini bölgede en güzel şekilde temsil etmektir" dedi.

                Çelik ayrıca; "Bu başarıda bizlere desteklerini esirgemeyen İlçemiz Kaymakamı Barış Cansu AKTAN’a, Belediye Başkanımız Şehmus BABAT’a, Hazım BABAT beyefendiye, Şenoba Şehitler İlköğretim Okulu öğretmenleri’ne ve Tüm Şenoba esnafına teşekkürü bir borç biliyoruz. Bizlere böyle destek verildiği sürece daha nice başarılara hep birlikte yürürüz" dedi.

           Biz de "senoba sitesi" yönetimi olarak  bu başarıda emeği geçen herkesi tebrik ediyoruz... Emeğinize-ellerinize sağlık.

İŞTE ŞENOBA'MIZIN ALTIN ÇOCUKLARI...

ş

e

h

i

t

l

e

r

 

ş

e

h

i

t

l

e

r

 

ş

e

h

i

t

l

e

r

 

ş

e

h

i

t

l

e

r

 

ş

e

h

i

t

l

e

r

 

ş

e

h

i

t

l

e

r

 

ş

e

h

i

t

l

e

r

 

ş

e

h

i

t

l

e

r

 

ş

e

h

i

t

l

e

r

 

ş

e

h

i

t

l

e

r